Antrasis dvejetainis


Naujausi straipsniai

Prieš aptariant dvejetainis redaktoriusAptarkime apie dviejų kelių bitų dvejetainių skaičių išskyrimo būdą. Jei naudojate aukščiau pateiktą antrasis dvejetainis, naudojome bendras taisykles, kurios yra: ir pasiskolinkite 1, kuris bus pridėtas prie kito didesnio pirmojo dvejetainio skaičiaus.

Tada tas pats padėtas antrojo dvejetainio skaičiaus bitas būtų atimtas iš to. Tačiau yra ir kitų būdų, kuriais du dvejetainiai skaičiai gali būti patikimai atimti. Vienas iš jų yra 2 komplemento substrato metodas.

centrinė opcionų prekyba

Čia pirmasis dvejetainis numeris iš kurio kitasdvejetainis numeris, kuris turi būti atimamas. Tada kiekvienas antrųjų antrasis dvejetainis skaičių bitas kuris bus atimamas papildomas. Tada 1 pridedamas prie papildomo antrinio dvejetainio numerio LSB.

Tai du kartus papildo antrąjį dvejetainį skaičių.

atskleistos prekybos strategijos paslaptys

Dabar pagaliau pridedame pirmąjį dvejetainį skaičių su antrojo dvejetainio skaičiaus papildymu ir gauname galutinį rezultatą. Čia, ankstesniame pavyzdyje, Pirmasis dvejetainis skaičius buvoo antrasis dvejetainis skaičius - Papildymas arba 1 papildinys yra Dabar pridėdami 1 su LSB šio 1 papildomo numerio, kurį gauname, Dabar pridedant pirmąjį skaičių, ir 2 antrojo numerio papildymą, t.

Dvejetainė skaičiavimo sistema

S4, S3, S2, S1 yra substrato rezultatas, kur C4 yra galutinis vežimas, kuris ignoruojamas. Pusė rėmėjo Pusė subkrektoriaus yra kombinacinė grandinė, kuri atlieka vieno bitų dvejetainių skaičių substratą. Gali būti, kad dviejų atskirų binarinių skaičių substratų deriniai gali būti Dabar, jei už tai padarysime tiesos lentelę, su visais skirtumais D ir pasiskolinkite bTaigi, iš tiesos lentelės matyti, kad Pirmiau pateiktas lygtis galima pavaizduoti naudojant loginius vartus.

Pirmiau minėta grandinė yra logiška pusiausvyros grandinė.

Naršymo meniu

Pilnas atėmėjas Tai nėra praktiška atlikti substratątik tarp dviejų vieno bitų dvejetainių skaičių. Vietoj to, antrasis dvejetainis skaičiai visada yra multibitai. Per tą patį reikšmingą manoend ir subtrahend'o bitų susitelkimą, gali būti vienas skolintis šiek tiek kartu su skirtumo bitais. Antrasis dvejetainis skolinimosi bitas arba 0, arba 1 turi būti pridedamas prie kito aukštesnio reikšmingo bitų kiekio, o paskui kitą atitinkamą pėdsaką, kuris turi būti atimtas iš to.

Ji tęsis iki MSB. Ši operacija vadinama kombinacine logine grandine pilnas subraktorius. Taigi, pilnas subkroviklis yra panašus į pusę subkroviklio, bet pilnai subordinatorius yra trys, o ne du. Dvi įvestys skirtos manoend ir subtrahendbitai ir trečiasis įėjimas yra pasiskolinti, gaunami iš ankstesnių bitų substrato.

srs užsienio prekybos sistemos projektui

Viso pripildytojo išėjimai yra panašūs į puslaidininkio rezultatus, tai yra skirtumas D ir skolintis b. Manoendo bitų Asubtrahend bit B ir skolinimosi bi ir jų atitinkamų skirtumų D ir antrasis dvejetainis paskolų b derinys pateikiamas tiesos lentelėje, kaip nurodyta toliau.

Skaitmeninės grandinės. Dvejetainis 4 bitų sumatorius — atėmiklis (2)

Nubrėžkime K ir D žemėlapius. Dvejetainis papildomasis redaktorius Mes jau sukūrėme 4 bitų dvejetainį lygiagretųjį papildiklį ir 4 bitus dvejetainis redaktorius.

Mes taip pat matėme, kad abi grandinės yra daugiau ar mažiau tos pačios, išskyrus subkrektorių, subtrių bitų įėjimai yra invertuojami, kai LSB yra skolinimosi bitai.

Be to, visais subordinatoriaus standartiniais bitais, t.

opcionų krepšelio prekyba

Tuo pačiu metu, jei trečioji FAI įvestis yra 1, grandinė tampa subvadoriumi.